sobota 9. júna 2012

Essence - 26 BREAK THROUGH + 04 SPACE QUEEN

Ahojte, prajem peknú sobotu.

Na začiatok sa chcem ospravedlniť, že som 2 dni žiaden príspevok nepridala, ale bolo mi zle, a náladu som vôbec na písanie, ani na lakovanie nemala. Dnes mi je už lepšie, čo som rada, lebo ma to "ubíjalo", že som žiaden príspevok nenapísala.....Ešte sa vám chcem POĎAKOVAŤ!!...už je nás tu 25! Veľmi sa tomu teším :) a dúfam, že sa vám moje príspevky páčia, a bude nás len viac a viac ;)

Dnes mám pre vás lakovací príspevok - 26 break through + 04 space queen.
Lakovanie bolo jednoduché ako pri každých essence lakoch. Najprv som dala fialový lak, na plné krytie boli potrebné 2 vrstvy....Keďže som nechcela len jednofarebné nechty, tak som sa rozhodla, že použijem space queen. Tento lak, je úplná bomba! Na prvý pohľad si myslíte, že budete loviť tie trblietky. Figu borovú! Stačila len jedna jediná vrstva, a trblietok na nechte bolo neúrekom. Space queen obsahuje množstvo malých farebných trblietok, ktoré obzvláštnia každý lak, a keď vravím každý, tak každý! Aj z toho najhoršieho,  najškaredšieho laku, by urobil nádherný a očarujúci. :) Baby, ktoré ho doma ešte nemáte, tak o veľa prichádzate, priznám sa, aj ja som nad ním strááášne dlho rozmýšľala, či si ho mám kúpiť alebo nie, a teraz som vážne veľmi rada, že ho vo svojej zbierke mám ;)

PS: Nechty som lakovala mamke - čiže sú to mamkine nechty a nie moje :o)Tak ako sa vám páčia dnešné nechty? A čo vy hovoríte na space queen? Ste z neho tiež tak nadšené ako ja? :)

4 komentáre: